Wishlist

Wybrane produkty

dodaj produkty do listy

Wyślij zapytanie »

  • Wnętrza z błyskiem, elegancją i klasą.

    Specjalizujemy się w realizacjach ekskluzywnych wnętrz mieszkalnych, rezydencji, apartamentów w zakresie profesjonalnego projektowania, aranżacji i wykonawstwa.

    Naszą działalność oparliśmy na współpracy z prestiżowymi firmami, głównie włoskimi, zaliczanymi do światowych liderów rynku.

    nowoczesna kuchnia

Studio Italia to miejsce, w którym odnajdziesz najbardziej wyszukane, wyjątkowe i eleganckie klasyczne meble włoskie. Współpracujemy z największymi projektantami i designerami z Włoch. W naszej ofercie znajdziesz propozycje aranżacji kuchni włoskiej, wysokiej jakości komody i meble do salonu, komfortowe sofy, designerskie krzesła. Nowoczesne wzornictwo, unikalny styl oraz doskonałe wykonanie z najwyższej klasy materiałów to gwarancja wysokiej jakości i trwałości oferowanych mebli.

Co roku uczestniczymy w największych targach meblowych Salone del Mobile w Mediolanie – podpatrując, zbierając  i dzieląc się z Tobą trendami w branży meblowej. Współpracujemy z takimi domami meblowymi jak Prianera, Driade, Leolux, Reflex Angelo, Pacini e Cappellini. W naszej ofercie znajdziesz również dodatki takie jak lampy, dywany oraz bardzo bogatą ofertę mebli ogrodowych.

Nasi projektanci w oparciu o bogate doświadczenie i ogromną wiedzę przygotują projekt i aranżację Twojego wnętrza.

Napisz do nas i zaprojektuj z nami swoje wnętrze!